YŘkleniyor...

    20.     YILIMIZ     KUTLU     OLSUN  

 

 

HIRKAKÖYÜ 

 29 Ekim  Cumhuriyet Bayram─▒ Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun

 NE MUTLU TÜRKÜM D─░YENE
 

 

Yazarlar :     Ba■lřk :
Makaleler / Mehmet
2010 H─▒rka K├Ây├╝ 2. H├╝kka┼če Sultan ┼×enli─či A├ž─▒l─▒┼č Konu┼čmas─▒

 

   Say─▒n Kayadüzü Beldesi Belediye Ba┼čkan─▒m, Say─▒n Siviltoplum Kurulu┼ču Dernek Temsilcileri De─čerli Misafirler ve Köylülerim
     Bu sene ikincisini düzenledi─čimiz H─▒rka Köyü Hükka┼če Sultan ┼×enli─čimize ho┼č geldiniz. Sefalar getirdiniz. Köylüm   ve   Derne─čim   ad─▒na    hepinizi   sayg─▒yla selaml─▒yorum. Böyle bir günümüzde davetimize icabet eden sizlere ve gelmek istedi─či halde gelemeyen tüm dostlar─▒m─▒za çok te┼čekkür ediyorum.
    ─░lkini geçti─čimiz y─▒l düzenledi─čimiz ┼čenli─čimizden kuvvet alarak   bu y─▒lki ┼čenli─či düzenledik. Amac─▒m─▒z sadece köylülerimizi bir araya getirip gülüp oynay─▒p ho┼čça vakit geçirmekten ibaret de─čil. Ku┼čkusuz gülüp e─členmekte olacak. Ancak bizler inan─▒yoruz ki düzenlenen bu ┼čenlikler hem gurbetteki hem köyümüzdeki insanlar─▒m─▒z─▒n kayna┼čmas─▒ birbirlerini tan─▒malar─▒ aç─▒s─▒ndan hemde kültürümüzü gelece─če aktarabilmemize f─▒rsat vermesi nedeniyle çok önem arzediyor. Sizlerde takdir edersinizki ┼čenlikler düzenlemek ve haz─▒rlanmak oldukça zor bir i┼č. Köyümüzdeki ve gurbetteki köylülerimizle ve Derne─čimizin çal─▒┼čmalar─▒yla düzenlemeye çal─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z ┼čenli─čimizde aksamalar ve olumsuzluklar olursa ┼čimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ve bu ┼čenlikte elinden geldi─čince kimlerin eme─či geçtiyse hepsine tek tek te┼čekkür ediyorum.
Hepinizi tekrar sayg─▒yla selaml─▒yorum.

 

Mehmet KOÇAK
Amasya ─░li Merzifon ─░lçesi H─▒rka Köyü
Sosyal Yard─▒mla┼čma Kültür ve E─čitim Derne─či Ba┼čkan─▒
HIRKA KÖYÜ

 

Yazar Adř : Mehmet Ko├žak
Eklenme Tarihi : 1301411274
Bu makale 1859 ki■i tarafřndan okundu.
Bu Makaleye Yapřlan Yorumlar
Bu Makaleye Ait Kayřtlř Yorum Bulunamadř.
Bu Makaleye Yorum Yapřn
Yorum yapabilmek išin lŘtfen Řye giri■i yapřnřz.
GŘncel Ekonomi Haberleri