YŘkleniyor...

    20.     YILIMIZ     KUTLU     OLSUN  

 

 

HIRKAKÖYÜ 

 29 Ekim  Cumhuriyet Bayram─▒ Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun

 NE MUTLU TÜRKÜM D─░YENE
 

 

Yazarlar :     Ba■lřk :
Makaleler / Mehmet
Sitemizin Yeni Y├╝z├╝ Hay─▒rl─▒ Olsun

 

     De─čerli site sakinleri;
    Art─▒k hepimizin bildi─či gibi ça─č─▒m─▒z bili┼čim ça─č─▒. Yani bilginin daha kolay ula┼č─▒labildi─či, daha çok bilgiye gereksinim duydu─čumuz, toplumun h─▒zl─▒ ya┼čam─▒na adapte olmam─▒z, tabiri caizse ayak uydurmam─▒z gereken bir ça─č. Ça─č dedi─čimiz ┼čey eskiden o zamana göre çok önemli bulu┼člarla yada çok önemli olaylarla olurmu┼č. Günümüzde neredeyse her gün yeni bir olay yada yeni bir bulu┼č oluyor. ─░┼čte bu h─▒zl─▒ de─či┼čimin takibini yapabilmek ve de bu olaylardan haberdar olabilmek için bili┼čim ça─č─▒ teknolojilerini en az─▒ndan temel bazda kullanabilmek laz─▒m. Kulland─▒─č─▒m─▒z ölçüde de dünyam─▒zda, ülkemizde, ┼čehrimizde neler olup bitiyor bilgilenmemiz laz─▒m.
   Tabii bizler Anadolu’nun bir bölgesinden gelip ülkemizin çe┼čitli ┼čehirlerine da─č─▒lan oralarda ekme─či pe┼činde ko┼čan insanlar─▒z. Hatta art─▒k sadece ekme─či oralarda arayan de─čil oralarda yerle┼čip kök salan toplum olduk. Bir k─▒sm─▒m─▒z ülkemizin de d─▒┼č─▒na ç─▒karak oralarda ya┼čamlar─▒n─▒ sürdürüyorlar.
  Böyle bir süreç içerisinde köyümüzün de d─▒┼čar─▒da ya┼čayanlar─▒ köyümüzde ya┼čayanlar─▒ndan çok çok daha fazla oldu. Herkes ┼čehir ortam─▒nda da─č─▒n─▒k vaziyette birbirinden uzak birbirinden habersiz ┼čekilde ya┼čamaktad─▒r. ─░┼čte ┼ču anda ziyaret etmekte oldu─čunuz site sizlere gerek köyümüzden gerekse köyümüzün d─▒┼č─▒nda ya┼čayanlar─▒m─▒zdan haberler iletecektir. Zaman zaman ülkemizdeki ve dünyam─▒zdaki güncel olaylar─▒da sitemize ta┼č─▒yacakt─▒r.
   Bizleri birbirimize daha yak─▒nla┼čt─▒raca─č─▒n─▒ dü┼čündü─čümüz bu site hepimizin ortak mal─▒d─▒r. Yani buras─▒ bizim köyümüz, ya┼čad─▒─č─▒m─▒z ┼čehrimiz ve de ülkemizdir. Bu anlamda sitemize sahip ç─▒kman─▒z─▒, elnizden geldi─čince katk─▒da bulunman─▒z─▒ sizlerden rica ediyoruz. Dahas─▒ sahip ç─▒kman─▒z─▒ sizlerden bekliyoruz.
   Gerek köyümüzden, gerek ─░stanbul,Ankara,─░zmir yada neredeysek nerede ya┼č─▒yorsak bizi bizleri ilgilendirdi─čini dü┼čündü─čümüz bir haber varsa lütfen sitenize yaz─▒n sizin ad─▒n─▒zla haber yapal─▒m. Bu anlamda da sitenize sahip ç─▒k─▒n.
  Bu duygular içerisinde hepinize sevgi ve sayg─▒lar─▒m─▒ iletiyorum. Hepinize sa─čl─▒kl─▒ mutlu günler  diliyorum
Mehmet KOÇAK
H─▒rka Köyü Sosyal Yard─▒mla┼čma Kültür ve E─čitim Derne─či
Yönetim Kurulu Ad─▒na
Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ 
 
Yazar Adř : Mehmet Ko├žak
Eklenme Tarihi : 1301424801
Bu makale 1717 ki■i tarafřndan okundu.
Bu Makaleye Yapřlan Yorumlar
Bu Makaleye Ait Kayřtlř Yorum Bulunamadř.
Bu Makaleye Yorum Yapřn
Yorum yapabilmek išin lŘtfen Řye giri■i yapřnřz.
GŘncel Ekonomi Haberleri